Besloten ledenwedstrijd 50 over duiven

Aantal / Discipline: 
50 duiven
Speciale vermelding: 
Besloten 50 duivenwedstrijd
Datum: 
24 sep 2017
Organisatie: 
SV Flevo
Schietbaan: 
SC Dorhout Mees

.
Elke laatste zondag van de maand, vindt er een ledenwedstrijd plaats bij SV Flevo.

De zes beste scores tellen mee voor het clubkampioenschap 2017.

Uitslag: 
PlNaamBaan 1Baan 2Baan 3Totaal
1Arjan van Veen16171447
2Mary Jane Sindorf16171447
3Jacco Hamstra291746
4D. Kromhout17161346
5Frank Hasekamp16181246
6Nico Smorenburg16151445
7Alexander van Wijgerden16161244
8Lex Goebertus17151244
9Niels van Asselt16161244
10Tristan Visch17151244
11Hans Gerritsen14161343
12Jean Paul Lieffering11181342
13Loek Kersten14131542
14Jolanda Dekker261642
15Jean Hasekamp13161342
16Luca van der Spelt12171342
17Joke Oosterveen15141241
18Wim Buchel16131241
19Priscilla Krol16141141
20Wim Roskam13161140
21Klaas van Olst1218939
22Henk Koelewijn271138
23Anneke Regterschot14141038
24Stijn Hamstra241236
25Sander Uittenbosch1213934
26Nick Moes191534
27Hein Dekkers11131034
28Marco Dekkers1014933
29Jan Willem Palm10131033
30Hieke Lieffering1114833
31Henk Homma201232
32Teun Buys9101130
33Anna Hamstra171330
34Rene Rinsma912930
35Willem Akkersdijk1111729
36Klaas Kooyman815629
37Wim van Moort951428
38Camiel Muurmans711725
39Gerry Roskam414725
40Jeroen van Drongelen89623
41Renzo Draisma510823
42Harry van der Laan311822
43Ed Uittenbosch37717
44J.W. Taverne38314
45Kees Rose36
46Andries Mak van Waay14
47Patricia de Wilde4
48Henk de Bie34