100 duiven NK compac PCVN

Aantal / Discipline: 
100 duiven NK compac PCVN
Speciale vermelding: 
NK compac PCVN
Datum: 
17 sep 2017
Organisatie: 
KSV Baerlebosch
Schietbaan: 
KSV Baerlebosch

 
Op 17 september 2017 is er een 100 duiven NK compac wedstrijd.

De wedstrijd zal volgens de FITASC regels worden gebouwd, vier banen van elk 25 duiven binnen de gestelde grenzen.
Eerste rotte zicht duiven, vervolgens geen zichtduiven meer.

Kosten inschrijving:
Senioren € 65,00
Junioren € 35,00

prijzen: Ere metaal PCVN

Dag prijzen KSV Baerlebosch

Rotte wensen kunt u kenbaar maken, de rotte,s met de bijbehorende tijdschema zal de vrijdag er voor worden gepubliceerd.

Het bestuur heet u van harte welkom.

De dubbele rotte wensen met een naam onderaan het verzoek zijn gehonoreerd.

Inschrijven

Uitslag: 
NrKlaNaamCatNatRotBn 1Bn 2Bn 3Bn 4TotBar
391Mary Jane SindorfDNL72420252493
742Anja Korteweg DannenDNL132124211985
113Ellen van EeuwijkDNL22317172279
934Lola WagenvoortDNL161913181969
201Olaf PetersJNL424232324943
562Danny HulsJNL1024232423941
143Sven BrantjesJNL32324222291
524Lars VisserJNL92424212291
765Bram RossinghJNL132522202390
586Luke MelchersJNL102520222289
907Arjan DrokJNL152420242189
218Valentijn RorijsJNL42220242187
239Max HulshofJNL42422172285
7510Jasper KortewegJNL132321192083
9111Nelis WeimanJNL162421161980
5912Tygo de WeertJNL102218192079
3513Paul BenedictJNL62314172478
3814Luca van der SpeltJNL72016161870
371Frank HasekampSNL725252525100
572Herbert BoschSNL102425252599
163Mark WienholtsSNL32425252397
654Marc BeijerSNL112524232496
685Michiel van IeperenSNL122425232496
316Martin van ZwolgenSNL62524232395
957Jan HoogervorstSNL162525222395
498Arjan van VeenSNL92325222494
949Serge WagenvoortSNL162522242394
1510Geert WienholtsSNL32423242293
3211Matthijs KoningSNL62518242592
5012Hans GerritsenSNL92422222492
4113Bram PhilippiSNL72421222491
4214Richard PulSNL72323242191
8315John KeubenSNL142321222591
1316Han PoelmanSNL32324202390
3417Andreas BenedictSNL62422202490
6018Joris VosSNL102421222390
6619Anthony PortierSNL112524202190
7220Martin van AlenburgSNL122424212190
8221Norbert TimmermansSNL142423192490
322Fred HuismanSNL12422222189
1923Ronny WormSNL42522202289
7324Jan Leen KortewegSNL132521212289
7725Armin DalenoordSNL132423202289
9226Piet VerbeekSNL162521192388
3327Johan de HeusSNL62222212287
3628Brian MeulenkampSNL62422182286
5129Wim BuchelSNL92421202085
6430Rick PolmanSNL112023212185
8631Maurits OskamSNL152319212285
8732Edwin OskamSNL152022202385
9633Xavier WertmullerSNL162221192284
7034Harry WoltersSNL122320192183
4835Jan Willem RietbergenSNL82320182182
836Geert UnterluggauerSNL22120221881
5537Eric HulsSNL102225161881
8438Nanko StevensSNL142122172181
7139Floor RenesSNL121813211971
6140Gertjan van BallegooijSNL111916141463
221Dick KatgertSVNL42522232191
272Dick TimmermansSVNL52419212589
883Henk de BoerSVNL152223231987
404Jean HasekampSVNL72423182186
75Henk van HeesSVNL22421182285
256Be WiebingSVNL52319232085
897Evert van der WeerdSVNL152122182384
28Peter ClarijsSVNL12318161673
101Cor van EeuwijkVNL22422212592
282Rene LansinkVNL52424222292
263Arthur Man In 't VeldVNL52521222391
64Piet SiebersVNL12323212390
95Piet UlijnVNL22518222489
46Jan ArisseVNL12421212288
697Piet OosterwijkVNL122322202287
248Leo van GeenenVNL42421202186
299Dirk BogerdVNL52518202083
3010Gerard MessinkVNL52321201983
6211Jan SwinkelsVNL112423142283
6712Kiek van IeperenVNL122319192283
113Adri WillemseVNL12121172281
514Sietze ReitsmaVNL12221161574
Uitslag: 
NrKlNaamCatNatRotBn 1Bn 2Bn 3Bn 4TotBar
45D1Nicole HewingDD82425252094
39D2Mary Jane SindorfDNL72420252493
79D3Daisy VerbeeckDB142323192388
74D4Anja Korteweg DannenDNL132124211985
11D5Ellen van EeuwijkDNL22317172279
93D6Lola WagenvoortDNL161913181969
20J1Olaf PetersJNL424232324943
56J2Danny HulsJNL1024232423941
14J3Sven BrantjesJNL32324222291
52J4Lars VisserJNL92424212291
76J5Bram RossinghJNL132522202390
90J6Arjan DrokJNL152420242189
58J7Luke MelchersJNL102520222289
21J8Valentijn RorijsJNL42220242187
23J9Max HulshofJNL42422172285
75J10Jasper KortewegJNL132321192083
91J11Nelis WeimanJNL162421161980
59J12Tygo de WeertJNL102218192079
35J13Paul BenedictJNL62314172478
38J14Luca van der SpeltJNL72016161870
37A1Frank HasekampSNL725252525100
57A2Herbert BoschSNL102425252599
16A3Mark WienholtsSNL32425252397
68A4Michiel van IeperenSNL122425232496
65A5Marc BeijerSNL112524232496
31A6Martin van ZwolgenSNL62524232395
46A7Hendrick WienandtsSD82522232595
47A8Friedrich HüchelbachSD82425222495
95A9Jan HoogervorstSNL162525222395
94A10Serge WagenvoortSNL162522242394
49A11Arjan van VeenSNL92325222494
15A12Geert WienholtsSNL32423242293
32A13Matthijs KoningSNL62518242592
28A14Rene LansinkVNL52424222292
50A15Hans GerritsenSNL92422222492
10A16Cor van EeuwijkVNL22422212592
42A17Richard PulSNL72323242191
22A18Dick KatgertSVNL42522232191
53A19Stef VaesSB92423222291
83A20John KeubenSNL142321222591
41A21Bram PhilippiSNL72421222491
26A22Arthur Man In 't VeldVNL52521222391
63A23Frans Van De LaarVB112521212491
60A24Joris VosSNL102421222390
72B1Martin van AlenburgSNL122424212190
6B2Piet SiebersVNL12323212390
13B3Han PoelmanSNL32324202390
66B4Anthony PortierSNL112524202190
34B5Andreas BenedictSNL62422202490
82B6Norbert TimmermansSNL142423192490
3B7Fred HuismanSNL12422222189
9B8Piet UlijnVNL22518222489
73B9Jan Leen KortewegSNL132521212289
27B10Dick TimmermansSVNL52419212589
77B11Armin DalenoordSNL132423202289
19B12Ronny WormSNL42522202289
18B13Theo WeißVD32423192389
85B14Rudi VaesVB152422182589
4B15Jan ArisseVNL12421212288
92B16Piet VerbeekSNL162521192388
88B17Henk de BoerSVNL152223231987
33B18Johan de HeusSNL62222212287
69B19Piet OosterwijkVNL122322202287
80B20Dany VerbeeckSB142421202287
24B21Leo van GeenenVNL42421202186
40B22Jean HasekampSVNL72423182186
36B23Brian MeulenkampSNL62422182286
25B24Be WiebingSVNL52319232085
64C1Rick PolmanSNL112023212185
86C2Maurits OskamSNL152319212285
87C3Edwin OskamSNL152022202385
51C4Wim BuchelSNL92421202085
7C5Henk van HeesSVNL22421182285
96C6Xavier WertmullerSNL162221192284
89C7Evert van der WeerdSVNL152122182384
30C8Gerard MessinkVNL52321201983
29C9Dirk BogerdVNL52518202083
70C10Harry WoltersSNL122320192183
67C11Kiek van IeperenVNL122319192283
62C12Jan SwinkelsVNL112423142283
17C13Gero BuchartzSD32222191982
48C14Jan Willem RietbergenSNL82320182182
8C15Geert UnterluggauerSNL22120221881
44C16Hans KoselSVD82423191581
84C17Nanko StevensSNL142122172181
1C18Adri WillemseVNL12121172281
55C19Eric HulsSNL102225161881
5C20Sietze ReitsmaVNL12221161574
2C21Peter ClarijsSVNL12318161673
43C22André LensingSD82018171772
71C23Floor RenesSNL121813211971
61C24Gertjan van BallegooijSNL111916141463

Geachte organisatie graag de volgende personen in dezelfde rotte:
- Arjan van Veen
- Hans Gerritsen
Als het kan graag niet te vroeg i.v.m. reistijd.
Alvast onze dank.


Graag Matthijs Koning,Martin van Zwolgen en Johan de Heus in dezelfde Rotte
Bvd


Graag, André Lensing und Hans Kosel in dezelfde Rotte

bedankt Hans


Graag Anja, Jasper en Jan Leen Korteweg in 1 rotte.
Gr. Jan Leen Korteweg


Graag in een rotte
Be.Wiebing
Arthur.Man int veld
Dick. Timmermans
Rene. Lansink
Dirk. Bogerd
Gerard .messink

Bedankt


Graag in een rotte
Henk van hees
Jan swikels
Geerd unterlager
Piet ulijn
Cor van Eeuwijk
Ellen van Eeuwijk
Bvb dank


Graag in een rotte
Henk van hees
Jan swikels
Geerd unterlager
Piet ulijn
Cor van Eeuwijk
Ellen van Eeuwijk
Bvb dank


Graag in een rotte
Henk van hees
Jan swikels
Geerd unterlager
Piet ulijn
Cor van Eeuwijk
Ellen van Eeuwijk
Bvb dank


Beste organisatie

Vraag jan swinkels samen in de rotte bij Gertjan van ballegooij

Bvd jan swinkels


Geachte organisatie, gaarne Buchel en Lars Visser in rotte van Gerritsen en van Veen.

groet Wim


Graag Daisy Verbeeck, Dany Verbeeck en Bart D'hondt samen in een niet te vroege rotte als dat lukt. Alvast bedankt!!


graag in één van de eerste rotten

met vriendelijke groet
Adri Willemse


Ik moet mijn deelname aan deze wedstrijd opzeggen i.v.m niet kunnen lopen. Jan Wage.


Noppi timmermans graag bij john Keuben in de rotte,


Graag bij elkaar in de rotte.

Rudi Vaes
Maurits Oskam
Edwin Oskam

Groet,

Edwin


Graag
Marc beijer en Rick Polman in dezelfde rotte

Mvg Rick Polman


Graag Jasper Korteweg, Jan Leen en Anja Korteweg en Bram Rossingh in dezelfde rotte en graag indelen in een iets latere rotte in verband met reistijd. Alvast bedankt!


Bitte gleiche Rotte wie Theo Weiß.


Thomas Maaßen bitte in die gleiche Rotte wie Theo Weiß.


J.W. Rietbergen bij zoveel mogelijk Duitsche schutters

Dank u


Poelman
Brantjes
Wienholts
Wienholts
Buchartz
Weiss graag in een rotte. Bedankt alvast. Gr Mark


Beste organisatie,

Indien mogelijk, zouden de volgende schutters in dezelfde rotte geplaatst kunnen worden:

- Kiek van Ieperen
- Michiel van Ieperen
- Piet Oosterwijk
- Harry Wolters
- Floor Renes

Bij voorbaat dank!

Vriendelijke groeten,

M. van Ieperen


Graag Danny Huls Erik Huls en Herbert Bosch samen in een rotte,

Dank u

Danny


Thomas maanden doet niet mee Sorry Maasen


Graag in één rotte indelen:
Nelis Weiman
Piet Verbeek
Lola Wagenvoort
Serge Wagenvoort


Goedemiddag,

Zouden Henk de Boer en Evert van der Weert aan de onderstaande rotte kunnen worden toegevoegd?

Rudi Vaes
Maurits Oskam
Edwin Oskam

Met vriendelijke groet,

Edwin Oskam


Helaas moeten Esther Verheul en Hans Leemborg zich afmelden voor de wedstrijd. Met vriendelijke groet, Hans Leemborg.


Hallo, bitte in eine Rotte: Andre Lensing, Hans Kosel, Hendrick Wienandts und Nicole Hewing. Vielen Dank!!


Graag Luke Melchers bij Danny huls in de rotte

Mvg.


Arjan Drok graag in een zo laat mogelijke rotte


Graag Bram Rossingh, Anja Korteweg, Jasper Korteweg, Jan-Leen Korteweg en Armin Dalenoord in 1 rotte.
B.V.B dank

Groeten Armin Dalenoord.


Graag in dezelfde en late rotte Jan Hoogervoorst, Xavier Wertmüller Henk de boer Evert vd Weert


Graag in dezelfde en late rotte Jan Hoogervoorst, Xavier Wertmüller Henk de boer Evert vd Weert


Graag in dezelfde rotte:

Noppie Timmermans
John Keuben
Nanko Stevens

Aub ook een late starttijd.
Met dank
Mvg


Bitte Friedrich Hüchelbach in eine Rotte mit Hendrick Wienandts.


Tygo de weert graag bij Luke en Danny in de rotte
Mvg